Ir sākusies pietiekšanās izglītojošiem semināriem Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā un Liepājā to profesiju pārstāvjiem, kas ikdienā ir ciešā saskarē ar cilvēku ķermeņiem. Melanomas savlaicīgai atklāšanai ir īpaši liela nozīme – tas ir ādas vēzis, kas attīstās strauji un agresīvi. Semināros iegūtās zināšanas un prasmes veicinās agrīnu melanomas diagnostiku, sadarbojoties dažādām sabiedrības grupām.

Uz semināriem Rēzeknē (8. augustā), Cēsīs (15. augustā), Jelgavā (22.augustā) un Liepājā (12.septembrī) tiek gaidīti masieri, podologi, skaistumkopšanas speciālisti, medmāsas, fizioterapeiti, frizieri, manikīra un pedikīra meistari, fitnesa treneri, deju skolotāji, peldēšanas treneri, sociālie darbinieki u.c. profesiju pārstāvji, kas ikdienā savā profesionālajā darbībā biežāk kā citi saskaras ar cilvēku ķermeņiem.

Semināra programma:

12.00-12.30 Melanomas aktualitāte sabiedrībā /Olga Valciņa/

12.30-13.15 Melanoma kā saslimšana /dr. Raimonds Karls/*

13.15-13.55 Melanoma un psihe /Jolanta Lamstere/

13.55-14.05 Pacienta stāsts

14.05-14.30 Jautājumi, diskusijas, noslēgums

 

Norises vietā varēsiet saņemt šī projekta ietvaros izveidotu informatīvu bukletu “Izzini melanomu!”.

Dalība seminārā ir bez maksas. Pulcēšanās ierobežojumu dēļ dalībnieku skaits seminārā ir limitēts, tādēļ aicinām pieteikties laicīgi! Reģistrācijas anketa šeit: https://ej.uz/izzini. Tālrunis uzziņām – 27883443.

* Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība (LĀPPOS) piešķīrusi 1 TIP masieriem, podologiem, kosmētiķiem, kosmetologiem un deju un kustību terapeitiem.

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par preses relīzes saturu atbild biedrība “Soli priekšā melanomai”.