Lejuplādē šeit 1

Ādas melanomas pacienta ABC

Ceļvedis slimības ārstēšanā un profilaksē

Šajā melanomas pacienta ceļvedī esam vienuviet apkopojuši, mūsuprāt, svarīgāko un aktuālāko informāciju, kas palīdzēs izprast slimību, izvēlēties labāko pieejamo diagnostiku, ārstēšanu un aprūpi atbilstoši audzēja veidam un stadijai.

АЗБУКА пациента с меланомой кожи

Путеводитель по лечению и профилактике заболевания

В этом путеводителе пациента с меланомой мы обобщили, на наш взгляд, важнейшие сведения, помогающие понять недуг и выбрать лучшую доступную диагностику, лечение и заботу сообразно виду и стадии опухоли.

Lejuplādē šeit 2
Lejuplādē šeit 3

Izzini melanomu!

Kā parūpēties par sevi laicīgi

Šajā bukletā melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” vienkāršā un saprotamā veidā sniedz uz pierādījumiem balstītu informāciju par melanomas profilaksi un diagnostiku, palīdz sagatavoties vizītēm pie ārsta.

Imūnterapijas blaknes un to ārstēšana

Rokasgrāmata. Informācija pacientiem, pamatojoties uz ESMO klīniskās prakses vadlīnijām

Rokasgrāmatā ir aprakstīta informācija par biežāk sastopamajām modernās imūnterapijas (pazīstama kā „kontrolpunktu inhibitoru terapija”) izraisītajām blaknēm un to, kā onkoloģijas speciālisti ārstēs šīs blaknes un simptomus.

Lejuplādē šeit 4

Ādas vēzis

Ja spēj pamanīt ādas vēzi, tu vari to apturēt!

Biedrība ir sagatavojusi informatīvu bukletu par ķermeņa ādas pašpārbaužu veikšanu Ja spēj pamanīt ādas vēzi, tu vari to apturēt, kas sniedz praktisku informāciju par to, kā pareizi pārbaudīt ādu, lai agrīni atklātu ādas vēzi. Buklets izstrādāts kopā ar ekspertu komandu, radot drošu, uzticamu, pierādījumos balstītu informācijas avotu, kas atbilst starptautiskiem kvalitātes kritērijiem.